Titles you rated
The ReaderRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0