Movies
Ratings
204
PeninsulaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
CatsRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0