Movies
Ratings
16
Man in LoveRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0