Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5