Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0