Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0