Movies
Ratings
355
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 0.5
We Are BrothersRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
BeatRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0