Movies
Ratings
83
BatmanRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0