Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 1.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
Viva! LoveRated ★ 4.0
Animal KingdomRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Mr. NiceRated ★ 4.0
Be with MeRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0