Titles you rated
Memories of the SwordRated ★ 0.5
GattacaRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5