Titles you rated
HarbinRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Duresori: The Voice of EastRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5