Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HolidateRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Good on PaperRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0