Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
WaterboysRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0