Movies
Ratings
109
AladdinRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0