Movies
Ratings
33
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 5.0
The Island of CatsRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0