Movies
Ratings
182
The Last BlossomRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Children Gone to PolandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
KidnappedRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0