Movies
Ratings
80
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0