Movies
Ratings
1090
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
The ImaginaryRated ★ 4.0
The MegRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Earwig and the WitchRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
 
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
PielesRated ★ 3.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
 
ElioRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0