Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0