Movies
Ratings
42
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0