Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0