Movies
Ratings
1232
Heart of StoneRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SpiderheadRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 2.5
MoonfallRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 1.0