Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0