Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0