Movies
Ratings
247
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0