Movies
Ratings
496
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0