Movies
Ratings
135
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5