Movies
Ratings
312
The ClassicRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5