Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Sleepwalk with MeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The QuietRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 4.5
Hotel ChevalierRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 4.5
Bravo, My LifeRated ★ 1.5
Monster-in-LawRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0