Movies
Ratings
208
Top GunRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5