Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0