Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5