Movies
Ratings
128
Minority ReportRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0