Movies
Ratings
136- Take OffRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0