Titles you rated
The PatriotRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
BladeRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0