Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5