Movies
Ratings
1064
Running TurtleRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5