Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0