Movies
Ratings
376
The English PatientRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Executive DecisionRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
MaverickRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The 13th WarriorRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0