Titles you rated
The ReaderRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5