Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 1.5
Barry LyndonRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 3.0
CureRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0