Titles you rated
Two Days, One NightRated ★ 5.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 5.0- Quo VadisRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.5
PiRated ★ 4.0