Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0