Movies
Ratings
519
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 3.0
BurntRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
EntrapmentRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0