Movies
Ratings
1277
Silent FriendRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
RougeRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Aimless BulletRated ★ 3.0
A CoachmanRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0