Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 2.0