Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 2.5
Getting Any?Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0