Movies
Ratings
41
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0