Movies
Ratings
86
Minority ReportRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 1.5
AlwaysRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
ChefRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5