Movies
Ratings
133
Step UpRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
CartRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5